Çorum’a Tayini Çıkan İlçe Malmüdürü'ne Veda

Çorum’a tayini çıkan Karapınar Malmüdürü Zeki Kapdan için Borsamızda Karapınar Malmüdürlüğü personeli ve Borsamız personeli için bir veda yemeği programı düzenlendi.

Çorum’a tayini çıkan Karapınar Malmüdürü Zeki Kapdan için Borsamızda Karapınar Malmüdürlüğü personeli ve Borsamız personeli için bir  veda yemeği programı düzenlendi.

Borsamızda düzenlenen yemek programına Malmüdürlüğü personelleri , Borsamız Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri ve  Borsamız personeli katıldı.

Yönetim Kurulu Başkanımız Nazım Sezer yaptığı konuşmasında, Zeki Kapdan müdürümüzün Karapınar için son derece özverili ve başarılı bir çalışma yürüttüğünü ve ilçemize çok büyük katkıları olduğunu belirterek kendilerini tanımış olmaktan çok mutlu olduklarını söylemiştir ve bundan sonraki meslek hayatında kendilerine sonsuz başarı dileklerini sunmuştur.


Malmüdürü Zeki Kapdan ise, Karapınar Ticaret Borsası’nın bu nazik davetinden dolayı başta Yönetim Kurulu Başkanı Nazım Sezer olmak üzere bütün Yönetim Kurulu, Meclis Üyeleri ve borsa personeline teşekkür ederek konuşmasına başlayan Zeki Kapdan, Karapınar’da çalışmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirtmiştir. 

Yönetim Kurulu Başkanımız Nazım Sezer’in plaket takdiminden sonra program fotoğraf çekimiyle son bulmuştur.

Devamı

Diğer Haberler

Close