AHMET ULUSOY'DAN TEŞEKKÜR MESAJI

Karapınar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden seçilen Ahmet ULUSOY'un teşekkür mesajı,
Değerli üyelerimiz!
Çok kıymetli arkadaşlarım!
Sevgili dostlarım!
Sevgili hemşerilerim!
Sizlerin güven ve teveccühü ile Karapınar Ticaret Borsası’nın yeniden başkanı olmanın onur ve sevinci yaşamaktayız. Ekibim ve şahsım adına her birinize tek tek teşekkür ediyor, Allah razı olsun diyorum.
Geçtiğimiz dönemlerde, Meclis Üyeliği ve Yönetim Kurulu Üyeliği yaptığım bu güzide kurum, gücünü de güvenini de sizin gibi her biri birer değer olan üyelerinden almaktadır. Geçmişte olduğu gibi bundan sonra da gücümüzü sizden almaya devam edeceğiz. Sizden aldıklarımızla yol haritamızı belirleyecek ve enerjimizi yine sizler için harcayacağız.
Seçimimiz oldu, bitti. Sonuç budur. Borsamızı şahsımın başkanlığında hepsi birbirinden değerli, birbirinden kıymetli ve hepsi birbirinden değerli üyelerimizden oluşan ekibime emanet ettiniz. Bizler, demokrasinin en sağlam örneğini ortaya koyarak, demokratik ortamda tercihlerimizi oyladık ve ortaya çıkan sonuç bizim özgür irademizdir. Özgür irademizi hangi tarafta kullanmış olursak olalım, sandık açıldıktan sonra rekabet de, yarış da bitmiş, birlik, beraberlik ve dostluk başlamıştır. Biz, seçimleri rekabet ya da mücadele olarak görmüyoruz. Bu bir bayrak yarışıdır, hizmet yarışıdır, gönül işidir. Gönülle yapılan işlerde gönül kırmak, gönül koymak olmaz.
Önümüzde sayfaları hiç açılmamış bir dönem durmaktadır ve bu yeni dönemin eşiğinde, sizlerle beraber coşku doluyuz.Önceki dönem olduğu gibi bu yeni dönem için de projelerimiz hazır.Yarından tezi yok kolları sıvıyor ve kaldığımız yerden yola devam ediyoruz.
Geride kalan dönemde ve seçim sürecimizde bizlerden desteğini esirgemeyen, bizlere kapılarını ve gönüllerini açan siz değerli üyelerimize, hemşerilerimize, gönül dostlarımıza, ne kadar teşekkür etsek azdır. Sizlerin sevgi,saygı,hürmet ve dualarınızla bugünlere geldik,Allahım hepinizden razı olsun.
Sevgili dostlarım
Söylenecek çok şey olsa da “gün söz söyleme günü değil iş görme günüdür “ diyerek, şükran ve minnetlerimi sunuyor, birlikte yürüyeceğimiz bu yolda Allah yardımcımız olsun diliyorum.
Sağ olun!
Var olun!
Ahmet ULUSOY
Karapınar Ticaret Borsası
Yönetim Kurulu Başkanı
Devamı
Close