BAŞKAN ULUSOY ÖĞRENCİLERİN İLK DERS HEYECANINA ORTAK OLDU

BAŞKAN ULUSOY ÖĞRENCİLERİN İLK DERS HEYECANINA ORTAK OLDU
Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ulusoy, İlçe Kaymakamı Oğuz Cem Murat,Belediye Başkanı Mehmet Yaka, İlçe Emniyet Müdürü Nejdet Ercan, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal ve Şube Müdürleri Ahmet İçalan, Tahir Ağırgötüren, , Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Cevat Eke, Adalet Mahallesi Muhtarı Şener Çakal ile birlikte Ticaret Borsası İlkokulu ve Duran Sezer Ortaokulu’nu ziyaret ederek öğrencilerin ilk ders heyecanına ortak olarak öğrencilere eğitim hayatında başarılar diledi.
Başkan Ulusoy, "Yeni eğitim öğretim yılımız hayırlara vesile olsun. Sizleri tebrik ediyorum. Yaklaşık 2 yıllık bir aradan sonra yüz yüze eğitime tekrar başlıyoruz. Bu vesileyle Rabbimize şükrediyoruz. Yüz yüze eğitimi hepimiz özlemiştik. Sizler kadar heyecanlı ve sevinçliyiz. Eğitimleriniz her şeyden önemli. Bunun için maske, mesafe ve hijyen kurallarına dikkat edelim" dedi.
Ziyaretlerinde dolayı Ticaret Borsası İlkokulu Müdürü Fatih Ocakçı, Duran Sezer Ortaokulu Müdürü Mehmet Balıkçı, Öğretmenler ve öğrenciler İlçe Kaymakamı Oğuz Cem Murat’a, Belediye Başkanı Mehmet Yaka’ya, Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Ulusoy ve beraberindekilere teşekkür ettiler.
Devamı
Close