Karapınar Ticaret Borsası TSE Tetkiklerini Başarıyla Tamamladı

Karapınar Ticaret Borsası TSE Tetkiklerini Başarıyla Tamamladı

Karapınar Ticaret Borsası, TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, TS ISO 10002:2018 Şikayet Yönetim Sistemi ve TS EN ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi 1.Gözetim Tetkiki gerçekleştirildi.

TSE Konya Belgelendirme Müdürlüğü Baş Tetkik Görevlisi Mustafa Tıkansak, Baş Tetkik Görevlisi Muttalip Acar, tarafından gerçekleştirilen TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, TS ISO 10002:2018 Şikayet Yönetim Sistemi ve TS EN ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi 1.Gözetim Tetkikleri başarı ile tamamlandı.

Karapınar Ticaret Borsası hizmet binasından gerçekleşen Tetkikler öncesinde, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ulusoy; Karapınar Ticaret Borsası hizmetlerinin kalitesini her geçen gün üzerine koyarak arttırmaktadır. Borsamız üyelerine daha kaliteli hizmet vermeyi kendimize borç biliyoruz dedi.

Karapınar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ulusoy,Yönetim Kurulu Üyesi Musa Diri,Genel Sekreter Halil Tüysüz,Muhasebe ve Akreditasyon Sorumlusu Şemsettin Gülcü'nün katılımıyla gerçekleşen Tetkikler sonucunda Karapınar Ticaret Borsası’nda verilen hizmetlerin etkin, kaliteli, hızlı, verimli ve dolayısıyla müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik olarak yapıldığı belirlenmiş olup herhangi bir  uygunsuzluk tespit edilmediği ve 3 Belgenin de geçerliliğinin devamlılığına karar verilmiştir.

Devamı
Close