''ÖĞRETMENLER TOPLUMUN GELECEĞİNİ ŞEKİLLENDİREN EN ÖNEMLİ AKTÖRLERDİR''

Karapınar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ULUSOY,  24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, öğretmenlerin toplumun geleceğini şekillendiren en önemli aktörler olduğunu söyledi.​

Eğitime ve eğitimcilere yapılan yatırımın önemine işaret eden ULUSOY, ekonomi dâhil yaşamın her alanında ileri gitmek isteyen milletlerin, öğretmenlerine gözbebeği gibi bakmak zorunda olduğunu dile getirdi.

Öğretmenliğin fedakârlık isteyen bir meslek olduğunun altını çizen Ahmet ULUSOY, “Çocuklarımızın başarılarında büyük payları bulunan, bütün eğitimcilerimize, öğretmenlerimize şükran ve minnet duyuyoruz” dedi.

ULUSOY mesajında şu görüşlere yer verdi:

“Karapınar Ticaret Borsası olarak eğitime yapılan yatırımın kaybetme riski olmayan tek yatırım olduğunu bilerek, her platformda bu alandaki çalışmalara destek vermeye çalıştık.

  Unutmayalım ki, öğretmenlerimize verdiğimiz değer, bizim kendimize ve ülkemize biçtiğimiz değerdir. İyi yetişmiş donanımlı öğretmenlerin yetiştireceği yeni nesiller, toplumu medeniyet yarışında en ileri götürecek gücümüzdür.

Bu duygu ve düşüncelerle, bütün öğretmenlerimizin bu anlamlı gününü can-ı gönülden tebrik ediyorum.”

Devamı
Close