TOBB VE BORSAMIZDAN EĞİTİME YARDIM

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere Karapınar Ticaret Borsası’na gönderilen 100 bin TL tutarındaki eğitim yardımı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından tespit edilen ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne  teslim edildi.

Eğitim yardımı teslim proğramına Karapınar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ulusoy,Yönetim Kurulu üyeleri Veysel Akkaya,Musa Diri, Karapınar İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal katılım sağladılar.

Karapınar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ulusoy, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Karapınar Ticaret Borsası olarak her zaman eğitim ve öğretim faaliyetlerine destek vereceklerini ve ayrıca eğitim camiasının her zaman yanında olduklarını ifade etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Karapınar Ticaret Borsası’na eğitime verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. Hedefimiz Karapınar’da huzurlu, güvenli ve başarılı bir eğitim öğretim dönemi geçirmektir. İlçe Milli eğitim Müdürlüğü olarak okullarımızın her türlü ihtiyacını karşılayarak eğitim öğretime hazır hale getirdik. 2022-2023 eğitim öğretim yılının ülkemize, İlçemize, öğretmen ve öğrencilerimize hayırlı olmasını temenni etti.

Devamı
Close