Borsamızdan Ahmet Nuri Emekli’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

Borsamız Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet ULUSOY, Yönetim Kurulu Üyesi Kerim KARA, Meclis Başkan Yardımcısı Zeki UYSAL, Meclis Başkan Yardımcısı Selami ERSOY, Meclis Üyesi Ahmet Dikici, Meclis Üyesi Halil SAYAR, Genel Sekreter Halil TÜYSÜZ ve Muhasebe ve Akreditasyon Sorumlusu Şemsettin GÜLCÜ’den oluşan bir heyetle geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulda başkan seçilen Nakliyeciler Şoförler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Ahmet Nuri EMEKLİ’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Borsamız Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet ULUSOY, Yönetim Kurulu Üyesi Kerim KARA, Meclis Başkan Yardımcısı Zeki UYSAL, Meclis Başkan Yardımcısı Selami ERSOY, Meclis Üyesi Ahmet Dikici, Meclis Üyesi Halil SAYAR,  Genel Sekreter Halil TÜYSÜZ ve Muhasebe ve Akreditasyon Sorumlusu Şemsettin GÜLCÜ’den oluşan bir heyetle  geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulda başkan seçilen Nakliyeciler Şoförler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Ahmet Nuri EMEKLİ’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İlçeye hizmet etmek noktasında fikir alışverişlerine her zaman açık olduklarını ifade eden Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Ahmet ULUSOY "Şoför esnafımız zor şartlar altında mesleklerini sürdürüyor. Karapınar eski yıllardan beri nakliyecilik sektöründe söz sahibi olan bir ilçedir. Seçildiğiniz görevde ilçemize ve şoför esnafına iyi hizmetlerde bulunmanızı temenni ediyorum" diyerek ilçemiz için el ele vererek ilçemize daha faydalı hizmetler vermemiz temennisinde bulunmuştur.

Ahmet Nuri EMEKLİ de ziyaretten dolayı teşekkür ederek, "Halkımızın teveccühü ile hizmet etmek için seçilen kişileriz. Karapınar’ımız insanına ve şoför esnafına hizmetkar olmak için, hizmet üretmek için elimizden gelen gayreti göstermek istiyoruz" diye konuştu.

Devamı

Diğer Haberler

Close