Misyon & Vizyon

Misyonumuz

Hizmet kalitesini sürekli artırarak hizmet araçlarımızı geliştirmek, daha kapsamlı çözüm yolları üreten, ilçemizin gelişmesine ve üreticimizin ilerlemesine katkı sağlayacak projeler üretmek ve uygulamak, üreticilerin eğitimi ve gelişimi için gerekli olan tüm çalışmaları gerçekleştirmek. Doğru ürünü, doğru şartlarda yetiştiren kaliteli verimli üretim yapan, hak ettiği fiyata pazarlayabilen, talep yaratan ürünler yetiştiren üreticiler ve tüccarlar oluşturmaktır.
Asli görevimiz; gelişimleri ve değişimleri gören, yenilikleri takip eden ve uygulayan, her zaman üyelerine en büyük faydayı sağlamayı amaç edinen bir kurum olmaktır. Kaliteli ve etkin bir rekabet ortamı yaratarak ve tarım ürünleri piyasasının gelişimine ve ilçemizin ekonomik, sosyal ve kültürel bakımdan yaşanası bir yer olmasını sağlamak.

 

Vizyonumuz

Yönetmelikler kapsamında borsacılığın asli görevlerini yerine getirmekle beraber gelişen ve küreselleşen dünya şartlarında “Tarım ve hayvancılıkta markalaşmayı gerçekleştirmiş, eğitim seviyelerini yükseltmiş, bilgili, bilinçli, kaliteyi benimsemiş, küresel ölçekte rekabet gücüne sahip, istikrarlı, hak ettiği değeri kazanmış” yetiştiriciler ve tüccarlar yaratmak.

Devamı
Close