''ASLA UNUTULMAYACAKSIN''

Karapınar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ULUSOY, Atatürk’ün vefatının 85.yıldönümü münasebetiyle yayımladığı mesajında, “Borsamız adına ülkemize olan inancımızı, hizmet etme ve sahip çıkma kararlılığımızı bir kez daha yineliyoruz” dedi.​
ULUSOY mesajında şu ifadelere yer verdi:
Karapınar Ticaret Borsası olarak, Cumhuriyetimizin kurucusu, büyük devlet adamı Atatürk'ü ebediyete uğurladığımız günün 85. yıldönümünde, O’nu saygıyla, minnetle ve şükranla bir kez daha anıyor, Borsamız adına ülkemize olan inancımızı, hizmet etme ve sahip çıkma kararlılığımızı bir kez daha yineliyoruz.
Mustafa Kemal Atatürk’ün, “Tüccar, Milletin emeği ve üretimini kıymetlendirmek için eline ve zekâsına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır” sözünü şiar edinerek, bu düsturla, O’nun çizdiği yolda, güvenine layık olmak amacıyla başladığımız işleri hedefe ulaştıracağımıza yürekten inanıyorum.
Bize bıraktığı Cumhuriyeti, ilke ve hedefleri doğrultusunda güçlü kılmak ve Türkiye’yi daha ileri seviyelere ulaştırmak için çabamız artan bir güçle devam edecektir.
Biz Türkiye’ye inanıyoruz. Ülkemize hizmet etmeye kararlıyız. Milletimizin çağdaş dünyada saygın bir yer edinebilmesi için, yorulmaksızın gayret etmek, çalışmak ve üretmekle sorumlu olduğumuzun bilincindeyiz.
Borsamız olarak, ülkemizin aydınlık geleceğine olan inancımızı ve müreffeh bir Türkiye konusundaki kararlılığımızı bir kez daha vurguluyor, Büyük Atatürk’ün yüksek hatırası önünde saygıyla eğiliyoruz
Devamı
Close