KADİR GECESİ'NDE,TÜM İNANANLAR İÇİN HUZUR VE RAHMET DİLİYORUZ.

Mübarek Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Karapınar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ulusoy, bin aydan daha hayırlı olarak bilinen Kadir Gecesi’nin tüm inananlar için esenlik ve rahmet zamanı olduğunu söyledi.​

Ahmet Ulusoy, tüm inananlar için huzur ve Yüce Allah’ın rahmetini dilerken şu ifadeleri kullandı: “İnsanlığa rahmet olarak gönderilen, Kuran-ı Kerim’in indirilmeye başlandığı mübarek Kadir Gecesi, bütün inananlar için kurtuluşa ermek anlamında en güzel fırsatlardan birisidir.

Yüce Allah’ın lütfunu ve rızasını kazanmak üzere Dünya hayatını yaşayan bütün Müslümanların bu mübarek gecede yapacağı hayır duaları ile inşallah yeryüzü nurlanacaktır.

Bu güzel gece vesilesiyle, Yüce Yaradan’dan herkes için sağlık, mutluluk ve hayırlı bir ömür diliyorum. İnanan bütün kalplerin Allah’ın rızasına nail olmasını diliyorum.

 Duam; milletimizin birlik ve beraberliğinin kıyamete kadar bozulmaması, kardeşlik duygularımızın güçlenmesi, bütün insanların daha müreffeh bir hayat sürmesine vesile olacak çalışmalara imza atabilmek, insanlığın yeryüzünde huzuru ve kardeşliği hakim kılacak hayırlı işlerle anılması ve Yüce Rabbimin bizi doğruluktan iyilikten ayırmaması üzerine.

Allah, hepimizin kalbindekini ve samimiyetle istediği hayırları kısmet etsin. Bütün İslam âleminin Kadir Gecesi mübarek olsun.”

Devamı
Close