KARAPINAR TİCARET BORSASI AKREDİTASYON DENETİMİNİ BAŞARIYLA TAMAMLADI

Karapınar Ticaret Borsası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Akreditasyon sürecinde gerçekleşen denetimi başarıyla tamamladı.

TOBB tarafından, Oda-Borsa faaliyetlerinin iş dünyası nezdindeki saygınlığını arttırması, Odalar ve Borsalarda sunulan hizmet kalitesinin iyileştirilmesini amaçlayan TOBB Akreditasyon sistemi kapsamında Karapınar Ticaret Borsası, 12-13 Aralık 2019 tarihlerinde yapılan akreditasyon denetimini başarılıyla tamamlayarak Akredite Borsa unvanını korumuştur.

TOBB Akreditasyon Kurumu adına Türk Loydu Denetçisi Yasemen Çınar tarafından gerçekleştirilen denetim, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ulusoy, Başkan Yardımcısı Atıf Özder,Yönetim Kurulu Üyeleri Musa Diri,Serdar Uysal, Meclis Üyesi Selami Ersoy, Genel Sekreter Halil Tüysüz, Akreditasyon Sorumlusu Şemsettin Gülcü, Laboratuvar  Sorumlusu Mehmet Yurt,Tescil Sorumlusu Süleyman Yükselol, Zülfiye Yazgan,İç Hizmet Sorumluları Özgür Önal ve Cemile Ersöz’ün katılımıyla yapılan açılış toplantısı ile başladı.

Açılış konuşmasında,Karapınar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ulusoy ,Oda ve Borsaların hizmet kalitesini ve üye memnuniyetini artırması için önemli bir araç olan akreditasyon sistemi uygulamasının çalışmalara yol gösterici olduğunu söyledi.

Başkan Ulusoy “Üyelerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen Akreditasyon sistemini en iyi şekilde uygulamak için Meclisimiz, Yönetim Kurulumuz ve personelimiz ile uyum içinde çalışmalarımızı yürütüyoruz,

Oda /Borsa hizmetlerinin kalitesinin iyileştirilmesi amacıyla geliştirilen, Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi kapsamında 2010 yılından bu yana 6. Dönem Akredite Borsa olarak üyelerine hizmet vermeye devam eden Borsa’mızın önümüzdeki yıllarda da üyelerimize ve bölgemize hizmetleri ‘5 Yıldızlı Borsa’ olarak devam edecektir.Hizmet kalitemiz arttıkça üyelerimize ve bölgemize katkımız daha da artacaktır. Bu yolda emeği geçen Akreditasyon ekibine, Meclis ve Yönetim Kurulu’ndaki çalışma arkadaşlarıma, ve tüm Borsa personelimize teşekkür ediyorum.” dedi.

 

 

Devamı
Close