MEVLİD KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN

Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Karapınar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ulusoy, insanlığa rahmet olarak gönderilen Son Peygamber Hz. Muhammed’in güzel ahlakın tamamlayıcısı olduğunu belirterek, “Yüce Peygamberimizin doğumunu ifade eden Mevlid Kandili’nin tüm müslümanlara ve insanlık alemine hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.​​
Ulusoy mesajında şu ifadelere yer verdi:

Sevgili Peygamberimizin doğumuyla birlikte, insanlığın önünde aydınlık bir devir açılmıştır. O, insanların en hayırlısı idi, herkesin güvendiği Muhammed-ül Emin'di, Allah'ın insanlar arasından seçtiği doğruluk timsaliydi, güzel ahlakıyla, engin hoşgörüsüyle, adaletiyle, merhametiyle, mütevazılığıyla bütün insanlığa kucak açan örnek bir şahsiyetti.

İçinde bulunduğumuz zamanda da, O'nun insanlığa örnek olan yüksek ahlakına, öğretilerine, telkinlerine her zamankinden daha çok ihtiyaç duyuyoruz.

Mübarek Mevlid Kandili’nin gönüllerimizi aydınlatması ve tüm insanlık için hayırlara vesile olması temennisiyle, selam ve saygılarımı sunuyorum”.

Devamı
Close