Miraç Kandili’nin gönüllerimizi aydınlatması ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyoruz

Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Karapınar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ulusoy, kandillerin insanların kardeşlik ve paylaşım duygularını güçlendiren özel zamanlar olduğunu belirterek, “Bu gece kutlayacağımız mübarek Miraç Kandili’nin, manevi değerlerimizin ve insani hasletlerimizin hatırlanmasına ve artmasına vesile olacağına inanıyor, bütün insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.​
Ulusoy, mesajında şu cümlelere yer verdi:

''Sevgili Peygamberimiz Hazreti Muhammed’in hikmetlerle dolu Miraç yolculuğunun gerçekleştiği bu anlamlı gece, bütün Müslümanların dünyasında vazgeçilmez bir öneme sahiptir.

Bizler bu güzel günleri, insanlığa ait erdemlerin güç kazanması, nefsimizin terbiyesi, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın büyümesi için vesile olarak görmekteyiz.

Ülkemizin maddi kalkınması için var gücümüzle çalışırken, biliyoruz ki bu refah ancak manevi dünyamızın zenginliği ile anlam kazanacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle Mübarek Miraç Kandili’nin gönüllerimizi aydınlatması ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

Devamı
Close