TOBB KARAPINAR İLÇE KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULLARI SEÇİMLERİ

Sayın Üyemiz; TOBB Karapınar İlçe Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB Karapınar İlçe Genç Girişimciler Kurulu için Konya İl Kurul Üyesi Seçimleri 27 Şubat 2019 Çarşamba günü 10.00-16.00 saatleri arasında Karapınar Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirilecektir.

Sayın Üyemiz;

TOBB Karapınar İlçe Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB Karapınar İlçe Genç Girişimciler Kurulu için Konya İl Kurul Üyesi Seçimleri 27 Şubat 2019 Çarşamba günü 10.00-16.00 saatleri arasında Karapınar Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirilecektir.

Borsamız Meclis Üye sayısı 14 kişi olması sebebi ile Borsamız TOBB Karapınar İlçe Kadın Girişimciler Kurulunda ve TOBB Karapınar İlçe Genç Girişimciler Kurulunda ayrı ayrı 14 kişi ile temsil edecektir.

İlçe Kurulu’na üye olacak Kadın ve Genç Girişimcilerin aşağıda sayılan özellikleri taşımaları gerekmektedir:

  • Karapınar Ticaret Borsası üyesi, Ticaret Siciline kayıtlı, gerçek kişi tacir veya tüzel kişilerin ortağı, yönetim kurulu üyesi, yöneticisi, genel müdürü veya murahhas azası olması gerekmektedir.
  • İlçede bulunan bir fakülte, yüksekokul ya da enstitüde, girişimcilik konusunda çalışmalar yürüten üniversite öğrencileri, öğretim görevlileri veya öğretim üyeleri ile toplum nezdinde saygınlık uyandıran diğer gerçek kişiler de İlçe Kurul Üyesi olarak belirlenebilir.
  • Genç Girişimciler Kurulu’na üye olmak için bu şartlara ek olarak 18 yaşından gün almış ve 40 yaşından gün almamış olmak şartı aranmaktadır. Girişimcilik konusunda çalışan Akademisyen ve Öğrencilerde yaş sınırı aranmaz.

Üyelik başvurusunda bulunmak için, başvurmak istediğiniz kategoriye göre aşağıdaki formlardan birini indirerek, eksiksiz olarak (özellikle TC No, Borsa Sicil No, cep telefonu ve mail adresi) elektronik ortamda doldurduktan sonra en geç 21 Ocak 2019, Pazartesi günü saat 17:00’ye kadar Kadın Girişimciler Kurulu için ve Genç Girişimciler Kurulu için karapinartb@tobb.org.tr  adresine iletmenizi önemle rica ederiz.

NOT: Bu tarih ve saatten sonra getirilen dosyalar kabul edilmeyecektir.

TOBB İlçe Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Girişimciler Kurulu başvuru formları aşağıda ekte bilginize sunulmuştur.

Saygılarımızla,

KARAPINAR TİCARET BORSASI BAŞKANLIĞI

EKLER:

TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) Başvuru Formları

TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu (GGK) Başvuru Formları

Devamı

Diğer Haberler

Close